Orientace na webu

Hlavní nabídka

Pravý sloupec odkazů a nabídek je zahájen Hlavní nabídkou, která obsahuje ty nejdůležitější odkazy z mého webu.

Hawiger = školní informatik a školský manažer

V pravé části webu najdete panel Role profesní. Tento panel jsem upravil tak, aby Vám napomohl co nejrychleji nalézt informace, spojené s mou profesní rolí. Tuto pak dělím na do následujících oblastí:
 • ICT ve školství
  Tuto oblast primárně spojuji se svými aktivitami z pozice školního informatika. Troufám si tvrdit, že jsem nabyl nemalé zkušenosti, které jsou spojeny s nasazováním a využíváním ICT ve školském prostředí.
 • Poskytované služby
  V neposlední řadě si dovolím nabízet své služby v rámci svých živnostenských oprávnění. Je logické, že předmětem těchto služeb je především oblast vzdělávání a využívání ICT ve školském prostředí.
 • Vzdělávání
  Tato oblast je je primárně spojena s mým výchozím studijním zaměřením - vysokoškolské vzdělání na přírodovědecké fakultě - studijní obor učitelství. Proto se zde orientuji především na role vedoucího pracovníka (školského manažera), učitele, případně lektora.

Je tento web jediným zdrojem?

... nikoliv. V pravé části najdete panel Moje veřejné zdroje, který Vám umožní přechod na další stránky, které nabízím veřejnosti.
 • Blog odkazuje na můj (Davidův) sloupek, ve kterém čas od času komentuji události a dění. Tento blog na mém účtu u služby Blogger od Googlu.
 • Profesní události se zobrazují pomocí mého Kalendáře.
 • Odkaz Disk zpřístupňuje soubory, které poskytují veřejnosti prostřednictvím služby Google Drive v doméně rodiny Hawigerů (Google Apps).